Produkty

Sada na odstraňovanie priehlbín v plechu, 48-dielne príslušenstvo, GEKO

Výrobca: GEKO
Kód: G02644
EAN: 5901477169229
Dostupnosť: skladom
13.76 bez DPH
16.51 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Opravná sada určená na odstránenie preliačin na karosérii auta. Súprava sa ľahko používa a hlavne je 100% bezpečná pre lak auta. Sada obsahuje sťahovák na odstraňovanie priehlbín, súpravu 40 hríbov rôznych tvarov a veľkostí, 7 tyčiniek tavného lepidla, špachtľu na odstraňovanie lepidla a 100 ml fľaštičku s rozprašovačom.

Vlastnosti produktu:

jednoduché a bezpečné použitie Sťahovák má nožičky s gumenými podložkami, vďaka čomu je bezpečný pre lak možnosť viacnásobného použitia 40 húb rôznych veľkostí a tvarov sada obsahuje 7 tyčiniek tavného lepidla, špachtľu na odstránenie lepidla a fľaštičku s rozprašovačom

Návod na použitie:

Vyberte si ten správny hríbik podľa veľkosti priehlbiny – zvyčajne potrebujete hríbik, ktorého priemer je asi o 20 % menší ako je priemer priehlbiny.

Naneste "horúce" lepidlo veľkoryso (najlepšie pomocou špeciálnej pištole) na platničku hríbu a priložte na karosériu auta v mieste priehlbiny. Počkajte, kým lepidlo stuhne.

Umiestnite sťahovák ku karosérii auta tak, aby sa zachytil za vyčnievajúcu časť adaptéra / hríbikovej hlavy. Zaskrutkujte skrutku sťahováka a potom pomaly stlačte rukoväť, aby ste odstránili priehlbinu.

Po odstránení priehlbiny hubu jemne odlúpnite. Ak sa bojíte, že pri pokuse o uvoľnenie huby poškodíte karosériu auta, použite na nahriatie lepidla napríklad fén. Na odstránenie zvyškov lepidla použite špachtľu.