Produkty

MINI sada na odstraňovanie priehlbín v plechu, GEKO

Výrobca: GEKO
Kód: G02645
EAN: 5901477169274
Dostupnosť: skladom
4.67 bez DPH
5.61 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Opravná sada určená na odstránenie malých preliačin na karosérii auta . Súprava sa ľahko používa a hlavne je 100% bezpečná pre lak auta.

Vlastnosti produktu:

jednoduché a bezpečné použitie mostík je vybavený nožičkami s gumenými podložkami, vďaka ktorým je bezpečný pre lak možnosť viacnásobného použitia sada obsahuje 7 hríbov rôznych priemerov a rozmerov

Návod na použitie:

Vyberte si ten správny hríbik podľa veľkosti priehlbiny – zvyčajne potrebujete hríbik, ktorého priemer je asi o 20 % menší ako je priemer priehlbiny.

Naneste "horúce" lepidlo veľkoryso (najlepšie pomocou špeciálnej pištole) na platničku hríbu a priložte na karosériu auta v mieste priehlbiny. Počkajte, kým lepidlo stuhne.

Nasaďte mostík na karosériu auta tak, že udriete do otvoru na mostíku so závitom zástrčky. Zaskrutkujte skrutku s držiakom závitu a jemne dotiahnite, kým sa priehlbina úplne neodstráni.

Po odstránení priehlbiny hubu jemne odlúpnite. Ak sa bojíte, že pri pokuse o uvoľnenie huby poškodíte karosériu auta, použite na nahriatie lepidla napríklad fén.