Produkty

Gumené kladivo bez spätného rázu, priemer 45 mm, hmotnosť 640 g, GEKO

Výrobca: GEKO
Kód: G72238
EAN: 5901477183065
Dostupnosť: skladom
3.78 bez DPH
4.54 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Naše gumené kladivo bez spätného rázu s priemerom 45 mm a hmotnosťou 640 g je ideálnym nástrojom pre profesionálov, ktorí oceňujú presnosť, efektivitu a bezpečnosť pri práci. Toto gumené kladivo, navrhnuté s ohľadom na rôzne použitia, je základným vybavením každého profesionála.

Technické špecifikácie:

Dĺžka kladiva: 30,5 cm
Priemer hlavy: 4,5 cm
Šírka hlavy: 10 cm
Voľné pelety vo vnútri hlavy eliminujú efekt odrazu kladiva od materiálu
Hlavné vlastnosti produktu:

Prevádzka bez spätného rázu: Vďaka gumenej konštrukcii a výstrelu vo vnútri, ktorý eliminuje silu spätného rázu, naše gumené kladivo eliminuje riziko prasknutia, čo robí prácu nielen efektívnou, ale aj bezpečnou pre užívateľa a životné prostredie.

Priemer 45 mm: Optimálny priemer kladiva zaisťuje dokonalé prispôsobenie sa rôznym úlohám a umožňuje presné zásahy bez nadmernej námahy.

Hmotnosť 640 g: Ľahké, ale dostatočne ťažké kladivo vám umožní pracovať efektívne bez namáhania zápästí a paží.

Špeciálna drážkovaná rukoväť: Drážkovaná rukoväť poskytuje bezpečné uchopenie a znižuje únavu, čo vám umožňuje používať náradie po dlhú dobu. Koniec rukoväte zabraňuje náhodnému vykĺznutiu kladiva z ruky.

Všestranné použitie: Perfektné na použitie pri stavebných, renovačných a dokonca aj remeselných prácach. Je vhodný ako pre presnú prácu, tak aj pre intenzívnejšie úlohy.